Forum związkowe

Forum niezależnych taksówkarzy wrocławia


#1 2011-11-01 22:08:11

 jaba

Moderator

1168561
Zarejestrowany: 2011-10-12
Posty: 11
Punktów :   
WWW

Dojazd Taxi do cmentarzy

Ponieważ mineło 14h i emocje mi opadły piszę
dziwna sprawa.. jeśli ktoś słucha radia złote przeboje to słyszał, że w/g władaży gminy CYT. "autobusy tramwaje ORAZ TAKSÓWKI JAK CO ROKU PODJEŻDŻAJĄ POD SAMĄ BRAMĘ"  a z była to 7.30 to się nawet ucieszyłem... za chwilę Pani z centrali pyta jak tam dojazd do cmentarza na grabiszyńskiej słyszę... dojazd do fiołkowej chyba że klient inwalida.... cóż WTF???? po chwili pojechałem do teściowej bo nie chciało mi się wq....

Offline

 

#2 2011-11-01 23:53:32

taxidriver

Administrator

Zarejestrowany: 2011-05-13
Posty: 12
Punktów :   

Re: Dojazd Taxi do cmentarzy

Zgadza się. Ogólne manie w dupie zdrowego rozsądku i brak poszanowania dla ludzkiej pracy i płacy.
czekamy zatem na inne opowieści z cmentarnych okolic.

Ja dzisiaj stałem na postoju, przy fiołkowej. Delikatnie rzecz ujmując wielce wesołym postoju bo zupełnie niewidocznym. Ot taka czapka niewidka, żeby nie było, że złotówy nic nie mają.

Pozdrawiam Wydział Inżynierii Miasta...

Offline

 

#3 2011-11-02 10:40:19

Teksik

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-10-09
Posty: 16
Punktów :   

Re: Dojazd Taxi do cmentarzy

Potwierdzam. Postój na Fiołkowej był tylko dla wtajemniczonych. Zwykły klient nie miał prawa tam trafić.

Offline

 

#4 2011-11-05 01:40:21

bisel

Moderator

Zarejestrowany: 2011-05-17
Posty: 18
Punktów :   

Re: Dojazd Taxi do cmentarzy

A ja muszę tutaj pochwalić policje... Jadąc z klientką na cmentarz grabiszyński od oporowa podjeżdżam do pana władzy i grzecznie pytam: czy mogę pod cmentarz? W odpowiedzi słyszę: wjazdu nie ma. Pytam grzecznie dalej: dlaczego? Po czym pada odpowiedz: no jedź (i niepewny uśmiech spod czapki). Jak ktoś nie wierzy to mogę pokazać bo wszystko ładnie nagrywałem na wypadek gdyby pan w mundurze odmówił

Offline

 

#5 2011-11-05 12:24:13

Teksik

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-10-09
Posty: 16
Punktów :   

Re: Dojazd Taxi do cmentarzy

To ja miałem mniej szczęścia. Na tejże samej Grabiszyńskiej, jadąc z klientem, zostałem we Wszystkich Świętych bez dyskusji pogoniony w Fiołkową.

Offline

 

#6 2011-11-07 14:17:57

taxidriver

Administrator

Zarejestrowany: 2011-05-13
Posty: 12
Punktów :   

Re: Dojazd Taxi do cmentarzy

I tu jest właśnie fikołek.
Bardzo miło ze strony pana policjanta, że w przypływie dobrego humoru wpuścił taksówkę pod główną bramę.
Ale jakby na to nie patrzeć jest to utrudnianie wykonywania obowiązków.
Taksówka została stworzona dla pasażerów i nie do pomyślenia jest by nie mogła podjechać do celu.
Po drugie wielce uwłaczające jest jeśli w celu wykonania mojej pracy muszę prosić kogokolwiek o pozwolenie.
I po trzecie policjant również nie wywiązuje się ze swoich obowiązków wpuszczając taksówki. Przecież jego zadanie polega na tym by tych taksówek nie wpuszczać.
Komuś zatem chyba się coś...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.theshinobiworld.pun.pl www.wojownicypiekiell.pun.pl www.setuning.pun.pl www.freciochy.pun.pl www.skierniewicka-melina.pun.pl