Forum związkowe

Forum niezależnych taksówkarzy wrocławia


#1 2011-07-25 12:07:24

Husarz

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-07-18
Posty: 4
Punktów :   

Jaja taksówkarza

Dzisiaj przechodziłem koło dworca PKS przy szlabanie i co widzę?Stoi kilka taksówek miedzy innymi" Feniks","Royal"z wielkim napisem na całe auto TAXI,a obok nich jakby nigdy nic "Przewóz Osób".Wszyscy panowie w wesołych nastrojach rozmawiają miedzy sobą.Wybaczcie jeśli się mylę ale albo walczymy z nielegalnymi albo dajemy im nieme przyzwolenie aby robili nas w ch... w trąbe.Jestem taksówkarzem od pięciu miesięcy ale to co zaobserwowałem przez ten czas chyba mi wystarczy aby opisać Was drodzy koledzy.Prawie wszyscy narzekacie jak jest źle fakt nie jest różowo ale nic nie robicie aby było lepiej, pozwalacie jeździć nielegalnym czego przykładem jest opisana wyżej sytuacja.Kłócicie sie miedzy sobą o miejsca  albo wręcz prowadzicie wojny "Baskety"- "Śląsk" a gdzie dwóch się bije....Większość mówi tak" ja tam nie chce się mieszać jeszcze mi samochód zniszczą,e tam za stary na to jestem"A nielegalni śmieją się Wam w twarz.Panowie a gdzie honor Taksówkarza Wasze poczucie godności,czego się  boicie?Jest nas około 3000 razem stanowimy siłę.Jeżeli odłożymy na bok nasze niesnaski pomiędzy sobą usuniemy nielegalnych i automatycznie zwiększy się ruch dla nas i znikną spory wynikające z braku kursów i zarobku.Złapmy się za" jaja"jeżeli jeszcze je mamy.Pozdrawiam Husarz

Offline

 

#2 2011-08-05 10:55:08

Arni

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-08-05
Posty: 14
Punktów :   

Re: Jaja taksówkarza

Chyba nie ten temat, na razie jest nas mało, mało postów więc to tak nie widać, ale przy większej ilości będzie robiło niezły bałagan, takie pisanie nie w temacie, admin musi tego pilnować. Post wyżej można przenieść bo ważny a mój można usunąć.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wojownicypiekiell.pun.pl www.freciochy.pun.pl www.skierniewicka-melina.pun.pl www.varkland.pun.pl www.setuning.pun.pl